Автор Тема: Сухі корм, каб елі  (Прочитано 8077 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Віталь

  • Гость
Re: Сухі корм, каб елі
« Ответ #15 : 10 Февраль 2010, 14:37:13 »
Мне проста "на пачаставацца" (ну, там чайную лыжку якую), а там я купіў бы, ці яго ў продажу ў Мінску няма?

dariar

  • Гость
Re: Сухі корм, каб елі
« Ответ #16 : 10 Февраль 2010, 14:39:26 »
В Минске, если я не ошибаюсь, его нет. Я тебе привезу,немного,на пробу.Может даже завтра  ;)

Белорусский клуб аквариумистов

Re: Сухі корм, каб елі
« Ответ #16 : 10 Февраль 2010, 14:39:26 »

Віталь

  • Гость
Re: Сухі корм, каб елі
« Ответ #17 : 10 Февраль 2010, 14:52:03 »
Добра, калі вечарам, то звані, каля музыкальнай школы сустрэнемся, я падыйду.

dariar

  • Гость
Re: Сухі корм, каб елі
« Ответ #18 : 13 Февраль 2010, 14:37:01 »
Ну что, Виталь, едят сушку?

Віталь

  • Гость
Re: Сухі корм, каб елі
« Ответ #19 : 15 Февраль 2010, 09:32:01 »
Дар'я, на выхадных адзін дзень мяне не было ў хаце, адпаведна, суткі ня елі. Паколькі ўсе астатнія кормы (Алег, дзякую!), акрамя таблетак былі скормлены раней, то сыпануў твайго JBL(?). Елі. Дагэтуль (калі перарывы ў кармленьнях былі не больш за 12 гадзін) таксама клявалі, але давілі, распылялі і праз жабры выпускалі. Ці трапляла там ім што ў страўнік, не магу сказать. У прынцыпе, на ўсе кормы (Алег, ты, дарэчы, назаві іх, калі ласка, бо я толькі таблеткі помню, як называюцца.) яны рэагавалі, бралі ў рот, толькі далей усё па традыцыйнаму сцэнару, пажуюць-пажуюць, усё праз жабры выпусьцяць, пасьля яшчэ частку выплюнуць, зноў возьмуць у рот і г.д. Думаю, усе такое бачылі... Асабліва актыўна дзяўбуць таблеткі Tetra Plecomin, але зноў жа не магу сказаць з упэўненасьцю, што яны ў выніку нешта з'ядаюць...
JBL ад тэтры выгадна адрозьніваецца тым, што ўпарта адмаўляецца распыляцца. Рамірэзкі рвуць яго на кавалкі, на дробныя кавалкі, але "пылу" усё роўна амаль не ўтвараецца.

Вось, такая справаздача.

Тут афтоп, але заадно скажу, што выдатна ядуць марожаную маіну (прадаецца на Жданіках лявей трубачніка).

Оффлайн Коготь

  • Ветеран
  • Сообщений: 2639
  • Поблагодарили: 280
    • Просмотр профиля
Re: Сухі корм, каб елі
« Ответ #20 : 15 Февраль 2010, 10:45:01 »
Корма были: Tetra Rubin (разноцветные хлопья), Tetra Pro Vegetable (зеленоватые чипсы), ну а таблетки ты знаеш. Tetra да сильно пылит, даже таблетки. Пардон за офтоп, а когда планируешь продажу рамирезок ?

Віталь

  • Гость
Re: Сухі корм, каб елі
« Ответ #21 : 15 Февраль 2010, 11:12:10 »
Tetra да сильно пылит, даже таблетки.
Нічога ў пяцылій (разам з рамрэзкамі плаваюць) не пыліць. ;) А рамірэзкі ўмудраюцца і трубачніка "распыліць", калі яго пасьля артэміі даеш. ;D

Оффлайн Lexx

  • Постоялец
  • Сообщений: 118
  • Поблагодарили: 18
    • Просмотр профиля
Re: Сухі корм, каб елі
« Ответ #22 : 05 Март 2010, 09:34:15 »
К такой группе кормов еще можно смело отнести появившегося в последнее время сублимированного трубочника.

Віталь

  • Гость
Re: Сухі корм, каб елі
« Ответ #23 : 05 Март 2010, 11:04:11 »
Яго, хутчэй за ўсё, замачваць трэба перад кармленьнем, цікавы варыянт...